Zarejestruj się | Moje konto Użytkownicy online: 238

Przechowalnia
Liczba produktów:  0
Wartość:
0
 PLN
Liczba produktów:  0
Strona główna » Regulamin
   
Wybierz kategorię 
   
 
 
  

   
Informacje 
   
 

UWAGA!

zapraszamy do naszego nowego sklepu:

nowy.aphelektra.com  

Tam znajduje się ,uzupełniana na bieżąco, oferta naszych nowości.

 

W przypadku pytań czy niejasności prosimy dzwonić pod nr

42 633 82 50

Sklep ul. Kopcińskiego 31A

e-mail: elektra@aphelektra.com 

pn - pt 9-17 , sob.10-14

 

Paczki dostarczamy za pośrednictwem firmy InPost

InPost logo  
  

Koszty wysyłki:

 -przedpłata na konto - 13,90zł

 -paczka za pobraniem - 17,50zł

 -paczkomaty24 (dostępne tylko w nowym sklepie nowy.aphelektra.com ) - 9,99zł

Darmowa wysyłka dla zamówień

 od 550,00zł brutto

 
  
 
   
Regulamin 
   
 
 • Każda pozycja towarowa ma określony indeks, nazwę, oraz cenę. Cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia jest wiążąca dla stron transakcji. Podawana cena jest ceną brutto (zawiera podatek VAT) za jedną jednostkę towaru.
 • Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmian cen produktów/towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów/towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wyprzedaży. Wyżej opisana zmiana cen nie dotyczy cen produktów/towarów w zakresie potwierdzonych zamówień przed dniem wejścia w życie zmiany ceny oraz odpowiednio zmian w zakresie produktów/towarów, akcji promocyjnych lub wyprzedaży.
 • Jednostka towaru może przyjmować różne wartości (np. sztuka, komplet, metr bieżący, itp)w zależności od jego rodzaju.
 • Zawartość sklepu internetowego www.aphelektra.com nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
 • Zespół sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością.
 • Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od oryginałów.
 • Ilość produktów oferowanych w ramach sklepu jest zmienna i podlega stałej aktualizacji.
 • Towary w dziale "Promocje" są ograniczone ilościowo. Realizacja zamówień zawierających takie towary odbywa się w kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania zapasów.
 • Zawarcie umowy następuje z chwilą wystawienia dokumentu sprzedaży - faktury VAT lub paragonu.
 • Zamówienia realizujemy w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przypadku gdy nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia w terminie, klient jest o tym powiadamiany i indywidualnie ustalamy dalsze warunki postępowania.
 • Zamówiony towar przesyłamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej Siódemka.
 • Zamówienia wysyłamy za pobraniem lub po dokonaniu przedpłaty na nasze konto. Numer konta i dane do przelewu podawane są w mailu potwierdzającym przyjęcie zamówienia.
 • W przypadku regularnych zakupów bądź wysokiej wartości zakupu ustalamy indywidualne zasady udzielania rabatów, sposobu i kosztów wysyłek.
    Gwarancja i zwroty
 • Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym ELEKTRA są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.
 • W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, Klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Zwracany w tym trybie towar nie może nosić oznak użytkowania; zgodnie z ustawą, zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, chyba, że zmiana była konieczna w ramach zwykłego zarządu. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają rozpakowane produkty, podlegające ochronie praw autorskich takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką itp. W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu towar należy odesłać na adres Sklepu ELEKTRA . Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę . Sklep w ciągu 3 (trzech) dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu i dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Koszt odesłania produktu/towaru nie podlega zwrotowi.
 • W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wymienionych procedur pokrywa Klient.
 • Każdy towar poddany jakimkolwiek ingerencjom lub nieprawidłowo użytkowany traci prawa gwarancyjne.
 • Jeżeli po otrzymaniu produktu/towaru Nabywca znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien go odesłać Sprzedawcy pod adres firmy APH ELEKTRA Koszty, związane z odesłaniem produktu/towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i uznaniu reklamacji. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od ich wpłynięcia lub w terminach określonych w gwarancji producenta. W przypadku uznania reklamacji produkt/towar zostanie wymieniony na inny lub sklep zwróci kupującemu równowartość ceny produktu/towaru.
      Przetwarzanie i ochrona danych osobowych
 • Składając zamówienie, Klient wyraża zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia.
 • Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu ELEKTRA są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

 • Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

 

Wszelkich informacji udzielamy pod numerem tel. 042-633-82-50 .

 

 
  

oprogramowanie
sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Pozycjonowanie: ATOM Agency