Głośnikowe
Głośnikowe

Wtyki bananowe i złącza głośnikowe

Wtyki głośnikowe służą do zamontowania na kablu głośnikowym. Pomagają one utworzyć stabilne i pewne połączenie kabla z terminalem głośnikowym. Dodatkowo założenie wtyków o stykach pokrytych warstwą niklu, srebra bądź złota, na przewody głośnikowe zabezpiecza odizolowane zakończenia tych przewodów przed szybkim utlenianiem miedzi.

Dwa najczęściej stosowane rodzaje wtyków głośnikowych to wtyki bananowe 4mm oraz końcówki widełkowe. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele modeli wtyków bananowych o pozłacanych stykach. Oferujemy także pozłacane końcówki widełkowe pasujące do terminali kolumnowych.

 

Dodatkowo oferujemy także wtyki głośnikowe w postaci złoconych szpilek kolumnowych stosowanych do sprężynowych zacisków głośnikowych. Posiadamy wtyki głośnikowe typu DIN o końcówkach niklowanych oraz estradowe złącza głośnikowe typu SPEAKON. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór terminali kolumnowych i to zarówno terminali sprężynowych jak terminali zaciskowych, z gniazdami banan lub bez, ze stykami niklowanymi jak i złoconymi.

 

Zobacz także:

Głośnikowe Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 47 elementów