Głośnikowe
Głośnikowe

Wtyki bananowe i złącza głośnikowe

Wtyki głośnikowe służą do zamontowania na kablu głośnikowym. Pomagają one utworzyć stabilne i pewne połączenie kabla z terminalem głośnikowym. Dodatkowo założenie wtyków o stykach pokrytych warstwą niklu, srebra bądź złota, na przewody głośnikowe zabezpiecza odizolowane zakończenia tych przewodów przed szybkim utlenianiem miedzi.

Dwa najczęściej stosowane rodzaje wtyków głośnikowych to wtyki bananowe 4mm oraz końcówki widełkowe. W ofercie naszego sklepu można znaleźć wiele modeli wtyków bananowych o pozłacanych stykach. Oferujemy także pozłacane końcówki widełkowe pasujące do terminali kolumnowych.

 

Dodatkowo oferujemy także wtyki głośnikowe w postaci złoconych szpilek kolumnowych stosowanych do sprężynowych zacisków głośnikowych. Posiadamy wtyki głośnikowe typu DIN o końcówkach niklowanych oraz estradowe złącza głośnikowe typu SPEAKON. W naszej ofercie znajduje się także szeroki wybór terminali kolumnowych i to zarówno terminali sprężynowych jak terminali zaciskowych, z gniazdami banan lub bez, ze stykami niklowanymi jak i złoconymi.

Wtyki bananowe i złącza głośnikowe bez tajemnic

Szeroka oferta, którą prezentujemy Państwu to większa szansa na znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Duży wybór może niestety czasem utrudnić zakupy, szczególnie jeśli nie orientują się państwo w parametrach, jakie przedstawiają dane wtyki bananowe i złącza głośnikowe. Na szczęście w naszym sklepie to nie problem.

Naszym celem jest maksymalne ułatwienie Państwa zakupów. Jak to robimy? Przede wszystkim staramy się zapewnić klientom i klientkom rzetelne informacje na stronie. Od razu po kliknięciu w dany produkt Państwa oczom ukażą się informacje o danym wyrobie. W jednej chwili można więc sprawdzić typ złącza, producenta oraz sposób montażu.

Dodatkowe informacje, dzięki którym nasi odbiorcy mogą wybrać optymalne wtyki bananowe

Zachęcamy również do sprawdzenia takich informacji, jak wymiary danego wtyku. Mowa np. o:

  • długości całkowitej;
  • długości gwintu;
  • średnicy maksymalnej;
  • średnicy gwintu.

Dlaczego warto wybierać wtyki bananowe i złącza głośnikowe dobrej jakości?

Jakość wykonania wtyku bananowego wpływa na to, jak długo posłuży Państwu taki element. W przypadku takich rozwiązań znaczenie ma nie tylko długość pracy. Liczy się również to, czy wtyki są w stanie zapewnić odpowiednią jakość dźwięku. Jeśli zależy Państwu na połączeniu wieloletniej wytrzymałości, wysokiej użyteczności i na krystalicznym, czystym dźwięku bez żadnych zakłóceń, dobrym wyborem będą wtyki bananowe od rzetelnych producentów.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo jedynie propozycje od marek, które od lat cieszą się zaufaniem wśród klientów. Serdecznie zapraszamy do grona zadowolonych odbiorców. Z nami z łatwością zadbają Państwo o stworzenie solidnych połączeń między systemami stereofonicznymi, konsolami do gier, elementami kina domowego, oraz między systemami audio.

 

Zobacz także:

Głośnikowe Jest 45 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 45 elementów