Aparatura pomiarowa

Aparatura pomiarowa Wybierz podkategorię

Podkategorie

 • Mierniki uniwersalne

  Mierniki uni-t to gwarancja dobrego wyboru

  Każdy elektryk, powinien posiadać w swojej narzędzie wielofunkcyjne, które pozwoli na przyśpieszenie jego pracy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup miernika. Mierniki uni-t, pozwalają na pomiar napięcia zmiennego, stałego, a także możliwy jest pomiar rezystancji do 20 M?, jak i natężenia przepływu prądu. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi jesteśmy w stanie dokonywać pomiaru, gdy nasza widoczność jest ograniczona. W bardzo szybki sposób możemy sprawdzić ciągłość obwodu, za pomocą sygnału dźwiękowego, Mierniki uni-t zasilane są za pomocą baterii 9 V, a dzięki wskaźnikowi, który znajdziemy na wyświetlaczu możemy sprawdzić stan baterii.

   

  Zaletą tego produktu jest łatwa obsługa, a także jego niewielka masa. Mierniki wyprodukowane są zgodnie z panującymi normami ISO9001. W zestawie znajdziemy dwa przewody do pomiaru, instrukcję obsługi w dwóch językach(polski oraz angielski), jak i również zestaw baterii. Dzięki gumowej osłonie jest bardziej wytrzymały na upadki lub uderzenia. Jego dodatkowym atutem jest pomiar temperatury w zakresie od -20°c do 1000°C. Po zakupie miernika otrzymają Państwo gwarancje.

  Kto wybiera nasze mierniki uni-t?

  Zakupy w naszym sklepie internetowym robią osoby, którym zależy na niezawodnym działaniu urządzeń. W przypadku takich rozwiązań jak mierniki uni-t jest to szczególnie ważne. Przede wszystkim właściwie działający miernik uniwersalny zapewnia, że uzyskany odczyt jest poprawny. To ma z kolei bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Rzetelny elektryk powinien wybierać jedynie takie wyposażenie, które jest w stanie wspomóc go w profesjonalnej realizacji zadań służbowych. Mierniki uniwersalny to zdecydowanie jedno z takich urządzeń.

  Jak działają mierniki uniwersalne?

  Jak sama nazwa wskazuje takie urządzenia pozwalają specjaliście uzyskać różnorodne informacje. Do takich danych można zaliczyć:

  • pomiar napięcia DC i AC;
  • pomiar rezystencji;
  • test diód, test ciągłości obwodu;
  • pomiar obrotów silnika spalinowego;
  • pomiar kąta zamknięcia styków przerywacza.

  Miernik uni-t a wygoda użytkowania

  Mierniki uni-t oferowane w naszym sklepie powstały z myślą o wygodzie użytkownika. Aby praca z nimi była jeszcze wygodniejsza, nasze warianty zostały wyposażone w gumowe etui, wyposażone w możliwość mocowania sond pomiarowych.

  Mierniki uniwersalne - dodatkowe funkcje urządzenia

  Chociaż mierniki uniwersalne przeważnie mają zbliżone funkcje, niektóre warianty mogą dość widocznie się od siebie różnić. Przykład może stanowić tutaj miernik uni-t z oscyloskopem. Dzięki temu komponentowi, specjalista używający miernika, jest w stanie zweryfikować zmieniające się w czasie sygnały elektryczne w dwóch wymiarach - na osi X i Y.

  Profesjonalne doradztwo, dotyczące mierników uniwersalnych i innych produktów, zawartych w naszej ofercie
  Czym dokładnie wyróżniają się nasze mierniki uniwersalne i jakie funkcje posiadają? W jaki sposób wybrać właściwe urządzenie? Nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą Państwu zrobić udane, dobrze dopasowane i w pełni satysfakcjonujące zakupy. .

 • Mierniki cęgowe
 • Mierniki testery inst....
 • Testery sieci komp. i...
 • Mierniki tablicowe
 • Mierniki parametrów...