Katalog

Włączone filtry:
Rodzaj wyświetlacza
Zakres pomiaru napięcia DC
Dokładność pomiaru napięcia DC
Zakres pomiaru napięcia AC
Dokładność pomiaru napięcia AC
Zakres pomiaru prądu DC
Dokładność pomiaru prądu DC
Zakres pomiaru prądu AC
Dokładność pomiaru prądu AC
Zakres pomiaru rezystancji
Zakres pomiaru pojemności
Zakres pomiaru temperatury
Zakres pomiaru indukcyjności
Tester ciągłości obwodu
Wymiary zewnętrzne
Funkcja HOLD (zatrzymanie wskazań wyświetlacza)
Automatycze wyłączenie miernika
Podświetlenie wyświetlacza

Informacje

Promocje

Mierniki uniwersalne
Mierniki uniwersalne

Mierniki uni-t to gwarancja dobrego wyboru

Każdy elektryk, powinien posiadać w swojej narzędzie wielofunkcyjne, które pozwoli na przyśpieszenie jego pracy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup miernika. Mierniki uni-t, pozwalają na pomiar napięcia zmiennego, stałego, a także możliwy jest pomiar rezystancji do 20 M?, jak i natężenia przepływu prądu. Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi jesteśmy w stanie dokonywać pomiaru, gdy nasza widoczność jest ograniczona. W bardzo szybki sposób możemy sprawdzić ciągłość obwodu, za pomocą sygnału dźwiękowego, Mierniki uni-t zasilane są za pomocą baterii 9 V, a dzięki wskaźnikowi, który znajdziemy na wyświetlaczu możemy sprawdzić stan baterii.

 

Zaletą tego produktu jest łatwa obsługa, a także jego niewielka masa. Mierniki wyprodukowane są zgodnie z panującymi normami ISO9001. W zestawie znajdziemy dwa przewody do pomiaru, instrukcję obsługi w dwóch językach(polski oraz angielski), jak i również zestaw baterii. Dzięki gumowej osłonie jest bardziej wytrzymały na upadki lub uderzenia. Jego dodatkowym atutem jest pomiar temperatury w zakresie od -20°c do 1000°C. Po zakupie miernika otrzymają Państwo gwarancje.

Kto wybiera nasze mierniki uni-t?

Zakupy w naszym sklepie internetowym robią osoby, którym zależy na niezawodnym działaniu urządzeń. W przypadku takich rozwiązań jak mierniki uni-t jest to szczególnie ważne. Przede wszystkim właściwie działający miernik uniwersalny zapewnia, że uzyskany odczyt jest poprawny. To ma z kolei bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Rzetelny elektryk powinien wybierać jedynie takie wyposażenie, które jest w stanie wspomóc go w profesjonalnej realizacji zadań służbowych. Mierniki uniwersalny to zdecydowanie jedno z takich urządzeń.

Jak działają mierniki uniwersalne?

Jak sama nazwa wskazuje takie urządzenia pozwalają specjaliście uzyskać różnorodne informacje. Do takich danych można zaliczyć:

  • pomiar napięcia DC i AC;
  • pomiar rezystencji;
  • test diód, test ciągłości obwodu;
  • pomiar obrotów silnika spalinowego;
  • pomiar kąta zamknięcia styków przerywacza.

Miernik uni-t a wygoda użytkowania

Mierniki uni-t oferowane w naszym sklepie powstały z myślą o wygodzie użytkownika. Aby praca z nimi była jeszcze wygodniejsza, nasze warianty zostały wyposażone w gumowe etui, wyposażone w możliwość mocowania sond pomiarowych.

Mierniki uniwersalne - dodatkowe funkcje urządzenia

Chociaż mierniki uniwersalne przeważnie mają zbliżone funkcje, niektóre warianty mogą dość widocznie się od siebie różnić. Przykład może stanowić tutaj miernik uni-t z oscyloskopem. Dzięki temu komponentowi, specjalista używający miernika, jest w stanie zweryfikować zmieniające się w czasie sygnały elektryczne w dwóch wymiarach - na osi X i Y.

Profesjonalne doradztwo, dotyczące mierników uniwersalnych i innych produktów, zawartych w naszej ofercie
Czym dokładnie wyróżniają się nasze mierniki uniwersalne i jakie funkcje posiadają? W jaki sposób wybrać właściwe urządzenie? Nasi specjaliści chętnie rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą Państwu zrobić udane, dobrze dopasowane i w pełni satysfakcjonujące zakupy. .

Mierniki uniwersalne Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów