Patchcord - RJ45
Patchcord - RJ45

Czym jest RJ45?

Registered Jack – type 45, w skrócie RJ45 to typ złącza do podłączania urządzeń elektrycznych, modelujących sygnał tak, aby został on odebrany w innym medium, czyli do tak zwanych modemów. Występuje w dwóch wariantach: RJ 45S do pojedynczego gniazda oraz RJ45M do ośmiu.

Jest to funkcjonalny element, który jest stosowany na całym świecie, dzięki czemu jest bardzo uniwersalny. Kolejnym atutem jest łatwe i bezproblemowe podłączenie. Jednak obecność dodatkowej wypustki nie pozwala na wkładanie złącza do zwykłego gniazda, co odróżnia ten typ od innego popularnego elementu 8P8C.

Obecnie najbardziej rozpowszechnionym rodzajem kabla jest typ krosowy, czyli skrętka (często używa się angielskiej nazwy Patchcord). Możemy dostosować go do własnych preferencji lub postawić na bogatą ofertę w sklepie internetowym APH Elektra, gdzie z pewnością znajdą Państwo potrzebne elementy, aby połączyć ze sobą dwa komputery poprzez złącze z odpowiednim Patchcord-RJ45. Do zastosowania mechanizmu będą potrzebne:

  • do połączenia komputer - switch (hub, router) - kabel prosty
  • do połączenia komputer - komputer - kabel skrosowany, czyli patchcord

Kabel RJ45 - co jeszcze warto wiedzieć o jego zastosowaniu

Z pomocą takiego rozwiązania jak kabel RJ45 zadbają Państwo o podłączenie hubów, paneli krosowanych, switchów i routerów. Kable RJ45 z uwagi na ich uniwersalne zastosowanie, można znaleźć w domach, firmach oraz zakładach przemysłowych. W każdym z tych miejsc liczy się niezawodność takiego wyposażenia.

Jak dbamy o to, żeby każdy kabel internetowy RJ45 spełniał Państwa oczekiwania?

Wszystkie kable RJ45, które oferujemy w naszym sklepie, zostały podane wyczerpującym testom. Precyzyjna weryfikacji ich funkcjonalności ma na celu zapobiegać awariom i innym problemom z działaniem. Dzięki wszystkim tym testom możemy zagwarantować, że kabel RJ45 15m:

  • jest w stu procentach zgodny z parametrami podanymi na naszej stronie;
  • zapewnia atrakcyjne parametry transmisyjne.

Zadowolenie naszych dotychczasowych klientów dowodzi, że nasze kable RJ45 wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Ufamy tylko rzetelnym producentom

Jako że kabel RJ45 15m oraz pozostałe warianty długości, cieszą się dużą popularnością, na rynku niestety dość łatwo jest znaleźć tanie zamienniki. W naszym sklepie ufamy tylko pewnym markom. Tylko oryginalny kabel RJ45 jest w stanie zapewnić optymalne działanie, szybki przesył danych, mocny płaszcz PCV, odpowiednie wzmocnienia i solidnie wykonane elementy.

Wybór dobrej jakości się opłaca

W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów, toteż podczas konstruowania naszej oferty zawsze kierujemy się kryterium jakościowym. Oprócz tego zależy nam również na tym, aby nasze produkty były dostępne w atrakcyjnych, przystępnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z kablami RJ45. Zachęcamy też do sprawdzenia innych produktów w naszym sklepie. W pozostałych kategoriach znajdą Państwo m.in. moduły i zestawy do montażu, akumulatory, baterie, zasilacze, przełączniki, przekaźniki, złącza, podzespoły elektroniczne oraz szereg innych przydatnych rozwiązań.

Patchcord - RJ45 Jest 15 produktów.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów