Katalog

Włączone filtry:
Moc
Napięcie wyjściowe
Złącze wyjściowe
Maksymalny prąd wyjściowy
Polaryzacja wtyku
Typ zasilacza

Informacje

Promocje

Zasilacze

Zasilacze Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Zasilacze wtyczkowe
 • Przetwornice i...
 • Zasilacze Impulsowe do...

  Zasilacz impulsowy do LED jest elementem koniecznym do wykonania instalacji oświetleniowej bazującej na niskonapięciowych taśmach LED. Nasz sklep oferuje szeroką gamę zasilaczy o różnych parametrach. Właściwy dobór zasilacza do wymagań naszej instalacji oświetleniowej jest bardzo istotny ponieważ ma wpływ na jej długotrwałe i bezawaryjne działanie. Najpopularniejsze obecnie na rynku są taśmy i moduły LED zasilane napięciem 12V DC, dlatego też najpopularniejszy jest zasilacz do LED 12V DC.

   

  Dobierając zasilacz do własnej instalacji oświetleniowej LED należy w pierwszej kolejności sprawdzić napięcie zasilania taśm czy modułów LED które będą zastosowane ponieważ są w sprzedaży także moduły i taśmy zasilane napięciami 5V DC lub 24V DC. Po określeniu właściwego napięcia należy poznać moc pobieraną przez naszą instalację. Zasilacz należy zawsze dobierać z odpowiednim zapasem mocy ponieważ stosowanie zasilacza o mocy dobranej „na styk” do instalacji znacząco skraca jego żywotność. Właściwy zapas mocy to co najmniej 10% więcej mocy niż pobierana przez naszą instalację. 

  Zasilacz do led 12v - rozwiązanie idealne do zasilania taśm led

  W naszym sklepie zawarliśmy opcje, które z powodzeniem można łączyć ze sobą. Zależy nam na tym, żeby w jednym miejscu mogli zaopatrzyć się Państwo we wszystkie komponenty, wpływające na prawidłowe działanie danego produktu. I tak nasz zasilacz do led 12v może być bez problemu wykorzystany do taśm ledowych, które znajdą Państwo w innych kategoriach naszego sklepu.

  Zaprojektuj idealne oświetlenie led

  Technologia led zyskała ogromną popularność nie tylko ze względu na energooszczędność i bardzo atrakcyjną żywotność. Dzięki niej nawet osoby, które do tej pory nie podejmowały się projektowania oświetlenia w swoich domach, czują się na siłach, żeby podjąć się tego zadania. Zasilacz impulsowy do led można wykorzystać do stworzenia magicznych iluminacji świetlnych. Takie podświetlenie wnętrz pozwoli sprawie wykreować pożądane efekty i wzbogacić dotychczasową aranżację przestrzeni.
  Zasilacz impulsowy do led to opcja, po którą chętnie sięgają także osoby, odpowiedzialne za większe przedsięwzięcia, np. tworzenie iluminacji budynków, wyświetlaczy w placówkach usługowych, na stacjach benzynowych czy kreowanie oświetlenia w takich miejscach jak:

  • obiekty sportowe (tablice wyników);
  • autostrady czy centra informacji dla pasażerów komunikacji zbiorowej.

  Zasilacz impulsowy do led - szybkie i sprawne zakupy

  Zachęcamy do bliższego poznania naszych zasilaczy do led. Każde rozwiązanie zostało opatrzone wyczerpującym opisem, który zawiera informacje o typie zasilacza, jego mocy, napięciu wyjściowym, maksymalnym prądzie wyjściowym oraz napięciu wejściowym. Jeśli podczas wyboru produktu pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, zachęcamy do skonsultowania się z naszymi doradcami. Zapoznamy się z Państwa potrzebami, a następnie postaramy się dobrać produkty, dzięki którym bez problemu zrealizują Państwo swoje plany związane z oświetleniem led.

 • Zasilacze do laptopów
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji