Moduł miękkiego startu 16A 250V Zobacz większe
Moduł miękkiego startu 16A 250V

7247

Dostępny

WOLNY ROZRUCH SOFT START

Dzięki urządzeniu szlifierka w momencie startu (włączenia) rozpędza się powoli, przez co zmniejsza szarpnięcie, oszczędza przekładnię, wirnik, stojan i łożyska urządzenia.

Wolny rozruch - soft start - 16A - układ montowany najczęściej w szlifierkach, nadaje się do rozruchu każdego silnika komutatorowego (szczotkowego).

Więcej szczegółów

16,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Montowany w elektronarzędziach, np. szlifierkach, młotowiertarkach, wiertarkach, czyszczarkach, polerkach, pilarkach, strugach, frezarkach, wyrzynarkach, wkrętarkach elektrycznych i podobnych.

PARAMETRY TECHNICZNE I OZNACZENIA NA CZĘŚCI:

 
    16A/250V AC
    25A /125V AC
    Wymiary: dł 4,1cm x szer 3,3 cm

Rozruch stosowany w narzędziach tzw. "marketowych", a także w maszynach marek:

BLACK&DECKER, EINHELL, FALON TECH, PEGASUS, POWER TECH, ROCKWELL, CMI, MATRIX, FERM, TOYA, TOPEX, BASS POLSKA, VANDER, EUROTEC, BAVARIA, ERMAN,GRAPHITE, VERTO, KINZO, BLAUKRAFT i innych, posiadających taki układ rozruchowy.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Moduł miękkiego startu 16A 250V
Moduł miękkiego startu 16A 250V

WOLNY ROZRUCH SOFT START Dzięki urządzeniu szlifierka w momencie startu (włączenia) rozpędza się powoli, przez co zmniejsza szarpnięcie, oszczędza przekładnię, wirnik, stojan i łożyska urządzenia. Wolny rozruch - soft start - 16A - układ montowany najczęściej w szlifierkach, nadaje się do rozruchu każdego silnika komutatorowego (szczotkowego).

Napisz opinię

19 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: