P1.1 - Wyjście jest rozłączone. Po podaniu sygnału na wejście TRIG, wyjście zostaje załączone na określony czas - OP. Po odliczeniu wyświetlanym na wyświetlaczu wyjście z powrotem wraca do stanu rozłączonego. Ponowne załączenie występuje po ponownym podaniu sygnału TRIG.
P1.2 - podtryb P1.1. Bliźniaczy do 1.1, różnica jest taka że podczas trwania załączenia wyjścia ponowne podanie sygnału TRIG resetuje licznik do 0 i odliczanie czasu następuje od początku.
P1.3 - podtryb P1.1. Z różnicą taką, iż podczas trwania załączenia przekaźnika ponowne podanie sygnału TRIG powoduje natychmiastowe wyłączenie przekaźnika.
P-2 - wyjście rozłączone. Po podaniu sygnału, wyjście załącza się z opóźnieniem określonym - CL. Po upływie czasu załączenia OP, wyjście ponownie się rozłączy. Przykład: OP- 10sek., CL - 5sek. Po podaniu sygnału na TRIG, wyjście załączy się po 5 sekundach i przez 10sek. będzie załączone, następnie się rozłączy.
P3.1 - wyjście rozłączone. Po podaniu sygnału, wyjście załączy się czas - OP. Po tym rozłączy się na czas - CL. Ilość powtórzeń określa funkcja - LOP. Przykład: OP- 10sek. CL- 2 sek. LOP - 2 razy. Po podaniu sygnału wyjście załączy się na 10sek. (OP), następnie rozłączy się na 2 sek. - (CL), następnie wszystko powtórzy się jeszcze raz (LOP - 2). Podanie sygnału TRIG w trakcie trwania programu powoduje zatrzymanie i przywrócenie ustawień domyślnych.
P3.2 - Po podaniu zasilania, wyjście zostanie załączone na czas - OP, następnie zostanie rozłączone na czas - CL. Cały program będzie wykonywany tyle razy ile zostało zapisane w funkcji -LOP. Jeżeli funkcja LOP nie będzie ustawiona (---) to cała procedura będzie się wykonywać w nieskończoność. W tym trybie wejście TRIG jest nieaktywne!
P-4 - wyjście rozłączone. Po podaniu sygnału, wyjście załącza się i pozostanie tak długo jak sygnał TRIG będzie występował. Po odłączeniu sygnału TRIG odłączenie wyjścia nastąpi po upływie czasu OP.