E 4 Zabezpieczenie akumulatora żelowego 12V przed głębokim rozładowaniem Zobacz większe
E 4 Zabezpieczenie akumulatora żelowego 12V przed głębokim rozładowaniem

1004

Dostępny

Zestaw ten pozwala zapomnieć o konieczności ciągłego nadzoru akumulatorów żelowych, by ich napięcie nie spadło poniżej 10,8V!

Zestaw do samodzielnego montażu.

Więcej szczegółów

17,99 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Układ automatycznie będzie odłączał akumulator po osiągnięciu dolnego napięcia progowego. Precyzyjna kontrola jest realizowana na stabilizatorze TL431, a wyłączanie -na solidnym przekaźniku 10A. Ponowny restart układu jest możliwy tylko zewnętrznym przyciskiem, po naładowaniu akumulatora. Zapobiega to dalszemu rozładowywaniu prądem cewki przekaźnika. Układ nadaje się do wszystkich akumulatorów żelowych 12V obciążanych prądem do 10A. Istnieje możliwość zamówienia układu na inne napięcie (np: 6V lub 24V) co należy wyraźnie określić w zamówieniu. Przekaźniki 5V będą wymagały łączenia kabelkami ze względu na inny układ wyprowadzeń.

Polecamy dokupienie złącz ARK 2 pin do przykręcania przewodów wejścia i wyjścia oraz obudowy. Patrz produkty powiązane poniżej.

Różne modele przycisków i przełączników chwilowych OFF-(ON) potrzebnych do restartu układu, znajdują się w kategorii:Przełączniki

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

E 4 Zabezpieczenie akumulatora żelowego 12V przed głębokim rozładowaniem
E 4 Zabezpieczenie akumulatora żelowego 12V przed głębokim rozładowaniem

Zestaw ten pozwala zapomnieć o konieczności ciągłego nadzoru akumulatorów żelowych, by ich napięcie nie spadło poniżej 10,8V! Zestaw do samodzielnego montażu.

Napisz opinię

Produkty powiązane

30 Inne produkty w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: